Mobil Uygulama Nasıl Yapılır? sorusuna bugün sizlerle birlikte açıklık getirmek istiyoruz. Öncelikle Mobil Uygulama Geliştirme 'Nin en önemli aşamalarından biri fikirdir. Kullanıcının sorununu çözebilecek, verimliliğini arttırabilecek bir fikir bulmak bu aşamanın neredeyse en can alıcı noktasıdır.

Mobil Uygulama Nasıl Yapılır? Nasıl Geliştirilir? düşünceleriniz var ise mobil uygulama geliştirme dillerini bilmeniz gerekmektedir. Çoğunlukla Android Uygulama Geliştirme için kullanılan diller; Java, Kotlin iken Ios Uygulama Geliştirme için kullanılan diller; Swift ve Objective-C 'dir.

Mobil Uygulama Nasıl Yapılır sorusuna bir başka bir cevap ise son yıllarda popülerleşen Hybrid teknolojilerdir. Örneğin; Flutter, React-Native vs. bu teknolojiler ile birlikte mobil uygulama geliştirme süreci ayrı ayrı platformlar için kod yazılmasının yerine tek bir yazılım dili ile uygulama geliştirme sürecini tamamlanmaktadır. Bu hybrid uygulama geliştirme hem zamandan tasarruf ederek daha hızlı bir geliştirme süreci sağlarken aynı zamanda Mobil Uygulama Fiyatları 'nı da oldukça düşürmektedir.

Mobil Uygulama Geliştirme aşamaları ; Arayüz Tasarımı, Web Api bağlantısı, Algoritma kurgusu, Backend ve Frontend gibi süreçleri barındırmaktadır. Bunun yanı sıra özel olarak eklenmesi gereken uygulamanın ihtiyacına göre ; Admob, Uygulama içi Satın Alma, Online Ödeme Eklentisi, Konum, Bildirim Sistemi gibi özellikler de, müşterimizin talebi doğrultusunda sürece dahil edilmektedir.

Tarafımızca yapılan uygulama ve tüm projelerde sürecin her zaman takibinde oluyor ve herhangi bir ihtiyaçta gereken müdahale için hazır bekliyoruz.

Öncelik olarak gördüğümüz en önemli konu doğru iletişimi kurabilmektir. Doğru bir iletişimi kurarak ortaya fark yaratacak projeler çıkacağına her zaman olduğu gibi düşünmekteyiz.

Her geçen gün yenilenen teknolojiyi takip ederek geliştirdiğimiz projelerimizde, her zaman en iyi ürünü ortaya çıkarmak için çalışmaktayız. Eğer sizde profesyonel bir şekilde uygulamanızı yapmak istiyorsanız, WhatsApp üzerinden teklif alabilirsiniz.

Profesyonel olarak A'dan Z'ye mobil uygulamalar geliştiren ER Bilişim Atölyesi ile birlikte sizde hayalinizdeki Android & IOS Uygulamaya sahip olabilirsiniz. Bizimle iletişime geçmeniz halinde ekibimizdeki arkadaşlar en kısa sürede sizlere geri dönüş yaparak bilgilendirme yapacaklardır.

Vizyonunuzu Gerçeğe Dönüştürmek için hizmete hazırız, iletişime geçerek daha detaylı bilgi alabilir, aklınızdaki tüm soru işaretlerinizi giderebilirsiniz.